581
بخشش. اخیرا مورد بخشش یکی از دوستانم قرار گرفتم و لازم دیدم پستی در مورد این مساله مهم به همراه یه داستان زیبا قرار بدم. . .


719
سرگرمی اس ام اس های جالباس ام اس سخنان بزرگان در مورد عفو و بخشش تازه های اس ام اس اس ام اس شب جمعه و فاتحه برای اموات (4)


5
شهریار عشق - "" شعر عاشقانه "" - تقدیم به ساحت آسمانی شعر و ادب ایران زمین و تقدیم به روح بلند شهریار . شهریار عشق تقدیم به ساحت آسمانی شعر و ادب ایران زمین و تقدیم به روح بلند شهریار "در سر زلف سیاه تو چه سوداست که نیست" در سر ...


528
بخشش. اخیرا مورد بخشش یکی از دوستانم قرار گرفتم و لازم دیدم پستی در مورد این مساله مهم به همراه یه داستان زیبا قرار بدم. . .


701
شعر در مورد بخشیدن نیم جانی که مرا هست کمین بخشش توست چون من ای جان جهان بخل به مال تو کنم؟


885
پیامک عذر خواهی ، بخشش و آشتی اون منم که عاشقونه شعر چشماتو می گفتم / هنوزم خیس می شه چشمام وقتی یاد تو می افتم هنوزم میای تو خوابم تو شبای پر ستاره / هنوزم می گم خدایا کاشکی برگرده دوباره . . .


482
ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست شب تـار است و ره وادی ایمـــن در پیش


26
اخیرا مورد بخشش یکی از دوستانم قرار گرفتم و لازم دیدم پستی در مورد این مساله مهم به همراه یه داستان زیبا قرار بدم. . .


321
در سایه تخیل هنری است که آن مترسک تنها در باد، تنهایی را حس می‌کند، از باد شعر می‌شنود و به یاد مادرش، تک درخت تشنه بادام می‌افتد. حالا طبیعت در شعر «ملکی» معنا گرفته است.


585
برداشت های دیگران در مورد خودت را در وسعت خویش حل کن تا دریا باشی.... برچسب‌ها: دریا باش, بخشش, شعر, نوشته های تن افلاک


125
با قرار دادن کد های زیر در سایت و یا وبلاگ خود برای هر بازدید کننده شما یک شعر نمایش داده میشود. جستجوی شعر جستجو شعر:


443
در جوابی‌ که‌ عیسی‌ می‌دهد، به‌طور مشهود می‌بینیم‌ که‌ از نظر او بین‌ "بخشیدن‌" و "بخشنده‌ بودن‌" فرق زیادی‌ هست‌.


663
در عاشقی در بیدلی یکتا و بی همتا کنم درخاطر خلقی تو را چون شعر خود زیبا کنم غوغا کنم، محشر کنم، اهل صفا بر پا کنم


254
شعر پرده زیبایی پنهان در این دنیا را کنار می زند و پیرامون ما به گونه ای نمایان می کند که گویی تا به حال نا شناخته بوده است. ((پرسی بیس شلی))


766
راه و رسم عاشقی را نا بلد چون کودکان / اشتباه و ناروا کردم خطا ، بر من ببخش . . . متن کوتاه عاشقانه برای بخشیدن. مهم نیست که چه اندازه می بخشیم بلکه مهم این است که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود دارد. اس ام اس معذرت خواهی ...


300
بخشیدن كار راحتی نیست برای همین است كه امام سجاد(ع) وقتی مورد ظلم قرار می گیرند، دعا می كنند تا خدا به ایشان كمك كند تا بتوانند دیگران را ببخشند و در دعاهای مختلفی بیان می كنند: «مرا بر خیرخواهی ...


258
“دستگاه مشترک مورد نظر خاموش می باشد! مهم نیست که چه اندازه می بخشیم . بلکه مهم این است که در بخشایش ما چه مقدار عشق وجود دارد.


242
در بیت بعد دو واژهُ خطا و صواب با دو معنای متضاد در کنار هم آورده میشود و با ظرافت این نکته را میرساند که به خطا رفتن تیر غمزهُ یار نه بدلیل اشتباه یار بلکه به خواسته و فکر درست او بوده است. در بیت بعدی(ششم) به “بلند است ...


554
کتاب‌مقدس در این مورد اخطار داده و ما را تشویق می‌کند که دیگران را ببخشیم تا بدین ترتیب شیطان نتواند از ما سوءاستفاده کند (دوم قرنتیان‌ ۲:‏۱۰ و ۱۱).


853
در ميان اندوه و خطا و غم، شبنم جواني را در دل خود نگهدار و بر لبان خود لبخند حقيقت را.((هنري وادزورث لانگ‌فلو)) خنده، نزديكترين فاصله بين دو نفر است.((ويكتور بورگ))