89
لِسبوس یا لِسوُس (به یونانی: Λέσβος) که گاهی به نام موتیلنه (مرکز جزیره) نیز خوانده می‌شود، سومین جزیره‌ی یونان از لحاظ وسعت است که در دریای اژه واقع شده است.


100
مهاجری که در حال قیچی کردن یک جلیقه نجات در کارگاه "توشه راه امن" در جزیره لزبوس است و کیف آماده‌ای که توسط مهاجران دوخته شده است.


847
2/26/2016 · *مانیا، یوست، و اولگا در جزیره لزبوس، داوطلبانه به پناهجویانی کمک می کنند که آبهای سرد دریای اژه را برای رسیدن به این جزیره در یونان پشت سر گذاشته اند.


527
7/16/2015 · پناهجویان جزیره لزبوس در یونان، در وضعیت اسفباری به سر می برند. لزبوس از جزایر یونان در دریای اژه و یکی از تفریحگاه هایی رویایی برای گردشگران محسوب می شود. ا...


271
جزیره ی لزبوس (از جزایر یونانی دریای اژه) ترجمه در فرهنگ لغت فارسی -- انگلیسی در Glosbe ، دیکشنری آنلاین ، رایگان است.


378
دولت یونان خواستار کمک های بشردوستانه از سوی اتحادیه اروپا برای رسیدگی به وضعیت پناهجویانی شد که هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود.


965
لزبین برگرفته از نام جزیره «لزبوس» (به یونانی: Λέσβος) است در دریای اژه که محل زندگی «سوفو» شاعر یونانی قرن ششم پیش از میلاد بوده است.


666
انفجار مرگبار در اردوگاه پناهندگان در جزیره لزبوس یونان در روز پنجشنبه , یادآور شرایط خطرناکی است که هزاران نفر از پناهجویان در یونان با آن روبرو هستند.


640
از نیمه‌شب یکشنبه (۲۰ مارس) توافقنامه‌ی میان اتحادیه‌ی اروپا و ترکیه برای چیرگی بر بحران پناهجویی اجرایی شد و یونان اجازه دارد پناهجویان را به ترکیه بازگرداند.


109
از روزی که صدها پناهجو وارد جزیره لزبوس یونان شدند، بیش از یک سال می گذرد. از زمان امضای توافق اتحادیه اروپا با ترکیه در مارس ۲۰۱۶ میلادی، وضعیت اندکی...


8
از روزی که صدها پناهجو وارد جزیره لزبوس یونان شدند، بیش از یک سال می گذرد. از زمان امضای توافق اتحادیه اروپا با ترکیه در مارس ۲۰۱۶ میلادی، وضعیت اندکی...


601
تعداد زیادی از پناهندگان در اردوگاه موریا واقع در جزیره لزبوس یونان اعتراضات گسترده‌ای را علیه روند کند رسیدگی به درخواست‌های پناهندگی خود به راه انداخته و …


276
پویا رضایی، کارآفرین ایرانی-آمریکایی به تازگی راهی جزیره لزبوس یونان شده تا به عنوان ناجی غریق به پناهجویانی که از سوی ترکیه به سواحل یونان می‌روند کمک کند.


95
سازمان‌های امداد از اتحادیه اروپا خواسته‌اند که ادعاهای روزافزون درباره رفتار خشونت‌آمیز گارد ساحلی ترکیه با مهاجران غیرقانونی را نادیده نگیرد.


944
در این مقاله با هفت جزیره تاریخی و زیبای دریای اژه از جمله ایکاریا ... یعنی لِزبوس نام گذاری ...


198
جلیقه ای نجات پناهندگان در جزیره یونانی لزبوس تبدیل به پیام صلحی برای دنیا شد. Türkçe


779
جزیره لزبوس یکی از مقصدهای پناهجویانی است که با قایق از ترکیه به سمت یونان حرکت می‌کنند.


97
وضعیت بحرانی برای هزاران مهاجر در جزیره فارسی ⁞ English ⁞ العربی ⁞ اردو ⁞ ...


684
آنها معتقدند که رشد بی‌رویه توریسم زندگی مردم بومی جزیره ... لزبوس ۶۳ درصد و جزیره ...


348
در باره وزارت . تاریخچه وزارت ; دیدگاه وزارت ; اهداف وبرنامه ها; بیو گرافی وزیر امور مهاجرین و عودت کنندگان